Monter Elektroniki THT

Praca dla cierpliwych osób ze zdolnościami manualnymi.

Obowiązki

  • montaż ręczny elementów na płytce PCB
  • lutowanie ręczne podzespołów elektronicznych
  • kontrola jakości wykonywanych procesów (po przyuczeniu)

Oczekiwania

  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności manualne
  • dokładność, orientacja na detale
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • chęć do pracy, zaangażowanie
  • mile widziane: doświadczenie w lutowaniu ręcznym oraz podstawowa znajomość zagadnień elektroniki

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w miłej atmosferze
  • dofinansowanie do kart sportowych
  • opiekę medyczną
  • premie półroczne
  • poznanie branży produkcji elektroniki
Dołącz do nas!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy i przesyłanie CV na adres praca@printor.pl
umieszczając w tytule wiadomości nazwę stanowiska, na które Państwo aplikują.