Opracowanie dokumentacji PCB
Obwody jednostronne, dwustronne z metalizacją otworów
Obwody wielowarstwowe, obwody elastyczne
Pokrywanie maskami: antylutowna, zdzieralna, pasta węglowa
Cynowanie selektywne HAL/Złocenie
Nacinanie/Frezowanie
Testowanie elektryczne
Produkcja płytek w klasie palności UL ZMPV-0

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Printor jest dostawcą kompleksowych usług w zakresie produkcji elektroniki. Podstawą naszej działalności jest produkcja obwodów drukowanych oraz montaż elektroniczny. 

Ponad 35 lat działalności w branży elektronicznej dało nam dogłębną wiedzę i doświadczenie w produkcji podzespołów elektronicznych od projektu do gotowego urządzenia. 

Nasz zespół inżynierów i specjalistów podchodzi indywidualnie do każdego projektu, aby spełnić Państwa oczekiwania zgodnie z wymaganymi standardami i normami. Elastyczność i kompetencje techniczne czynią firmę Printor konkurencyjnym dostawcą zarówno dla międzynarodowych koncernów, jak i dla małych przedsiębiorstw.

Dbamy o wspólną korzyść płynącą ze współpracy poprzez budowanie zdrowych relacji partnerskich.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących naszych usług oraz do przesyłania zapytań ofertowych.

Certyfikaty

Aktualności

  • 1
  • 2
  • 3
Wstecz Dalej

Przerwa świąteczna

01-12-2016

Przerwa świąteczna

Uprzejmie informujemy, że w dniach 27-31.12.2016r. firma Printor będzie nieczynna. Przepraszamy za utrudnienia. Wesołych Świąt!      

Czytaj więcej...

Międzynarodowe targi elektroniczne w Mon…

24-10-2016

Międzynarodowe targi elektroniczne w Monachium 2016

Już po raz trzeci weźmiemy udział w Światowych Targach Branżowych Podzespołów i Zespołów Elektronicznych w Monachium. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 8-11 listopada 2016. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas podczas...

Czytaj więcej...

Zmiana dni pracujących w miesiącu maju

27-04-2016

Zmiana dni pracujących w miesiącu maju

  Z powodu zbliżających się świąt państwowych i kościelnych, informujemy o zmianach dni pracujących w firmie Printor Sp. z o.o..  30 kwietnia - 3 maja 2016 r. - firma nieczynna 26 maja...

Czytaj więcej...

Zmiany dni pracujących w okresie świątec…

23-12-2014

Zmiany dni pracujących w okresie świątecznym

  Z powodu zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku informujemy o zmianach dni pracujących w firmie Printor Sp. z o.o.:   24 grudnia - 26 grudnia 2014 r. - firma nieczynna 29...

Czytaj więcej...

Relacja z Targów Elektronicznych w Monac…

24-11-2014

Relacja z Targów Elektronicznych w Monachium

W dniach 11-14 listopada 2014 r. wzięliśmy udział w 26. edycji Światowych Targów Branżowych Podzespołów i Zespołów Elektronicznych, które odbyły się w Monachium. Zobaczcie, co się na nich działo... .

Czytaj więcej...

Rozbudowa budynku

20-10-2014

Rozbudowa budynku

Na początku września 2014 rozpoczęła się rozbudowa budynku firmy Printor. Od wschodniej strony budynku zostanie dobudowane 800 m2 powierzchni produkcyjnej oraz biurowej. Na czas budowy wejście do budynku zostało przeniesione...

Czytaj więcej...